ПРО НАС

Магазин Вуличний

Магазин Вуличний – це єдиний в Одесі графіті шоп з одним із найширших і найцікавіших асортиментів графіті продукції в країні: починаючи від наклейок та чашок, закінчуючи балонами та специфічними маркерами для теггінгу. Також у нас у магазині ви можете відділ з вуличним одягом від українських брендів так чи інакше пов’язаних із графіті та одяг-мерч від графіті брендів.

Історія

Ідея створення власного магазину переслідує більшість графіті художників, особливо після поїздок до Європи та усвідомлення того, наскільки це зручно та стимулює до розвитку графіті культуру.

Ось і наш магазин, маючи на меті розвитку графіті культури міста та країни, відчинив свої двері для відвідувачів у 2017 році за адресою м.Одеса, площа Соборності, 6.

Ідейним натхненником і керівником нашого магазину є Bios, людина, яка має колосальний досвід у графіті і бачила дуже велику кількість світових графіті шопів, саме тому ми намагаємося створити приємну домашню атмосферу, порадувати шикарним асортиментом та завозити унікальну продукцію, а також давати набагато від нас очікують.

Закрити
Add to cart